Nyheder

Loading…

Arrangementer

  • ons 19

Comdia – Kommunalt udbud

På Comdia.dk har du mulighed for at oprette en virksomhedsprofil og registrer dig på en eller flere kommuners leverandørlister.

Se mere her

Handel Lokalt

Handel Lokalt er en elektronisk database, hvor alle lokale virksomheder gratis kan synliggøre deres services og kompetencer.

Se databasen her

 

banner_thy360

Kim Bak Kristensen 
Erhvervschef
kim@thyef.dk
+45 97 96 30 91
+45 61 62 18 56

 

Per Kristensen
Erhvervskonsulent 
per@thyef.dk
+45 97 96 30 93
+45 20 66 19 74

Tommy Møllgaard Siim
Erhvervskonsulent
tommy@thyef.dk
+45 97 96 30 96
+45 23 23 35 95

Pia Lykke Møller Madsen 
Projektkoordinator 
pia@thyef.dk
+45 97 96 30 94
+45 60 64 90 60

Jette Skou-Bruun 
Markedsføringskonsulent 
jette@thyef.dk 
+45 97 96 30 92
+45 23 80 98 09

Krista Dixen Jensen 
Projekt- og administrationsmedarbejder
projekt@thyef.dk
+45 97 96 30 90
+45 92 72 30 91

Rikke Scheele-Simonsen 
Uddannelses- og erhvervskonsulent 
rikke@thyef.dk
+45 99 19 19 04
+45 40 75 46 99