Nyheder

Loading…

Arrangementer

Comdia – Kommunalt udbud

På Comdia.dk har du mulighed for at oprette en virksomhedsprofil og registrer dig på en eller flere kommuners leverandørlister.

Se mere her

Handel Lokalt

Handel Lokalt er en elektronisk database, hvor alle lokale virksomheder gratis kan synliggøre deres services og kompetencer.

Tilmeld dig nu

 

banner_thy360

carsten-thy-erhvervsforum_17-11-2015-177

Carsten Hougaard
Erhvervschef
carsten@thyef.dk
+45 97 96 30 91
+45 21 85 87 11

Per Kristensen

Per Kristensen
Erhvervskonsulent
per@thyef.dk
+45 97 96 30 93
+45 20 66 19 74

thy-erhvervsforum_17-11-2015-36

Tommy Møllgaard Siim
Erhvervskonsulent
tommy@thyef.dk
+45 97 96 30 96
+45 23 23 35 95

IMG_1404 SH3

Ditte Ø. Pedersen 
Erhvervskonsulent 
ditte@thyef.dk 
+45 97 96 30 90
+45 51 92 62 22

rikke_web

Rikke Scheele-Simonsen 
Erhvervskonsulent
rikke@thyef.dk
+45 40 75 46 99

thy-erhvervsforum_20130322-DSC_5614

Jette Skou-Bruun 
Markedsføringskonsulent 
jette@thyef.dk 
+45 97 96 30 92
+45 23 80 98 09